Zaloguj

Zaloguj
O nas


Związki zawodowe to organizacje pracowników zrzeszające się na zasadzie dobrowolności i samodzielności. Związek zawodowy powołuje się do reprezentowania i obrony praw, interesów zawodowych i socjalnych. Związek zawodowy to organizacja zrzeszająca pracowników w celu reprezentowania i obrony ich praw. Powstaje na mocy uchwały podjętej co najmniej przez 10 osób uprawnionych do jego utworzenia.

Członkiem Związku może zostać każdy pracownik zatrudniony w jednostkach organizacyjnych Poczty Polskiej S.A. bez względu na wiek , płeć, narodowość, przekonania polityczne i wyznanie , jeśli wyrazi gotowość podporządkowania się postanowieniom Statutu i uchwałom władz związkowych. Nie pozbawia się prawa przynależności do związku pracowników , którzy przeszli na emeryturę lub rentę oraz pracowników czasowo pozostających bez pracy  w związku z jej poszukiwaniem.

Nasz Związek OZZ Forum Pocztowe powstał w 1994 roku. Jego założycielami byli pracownicy z Urzędu Pocztowego Warszawa 78 i 42. Do czerwca 2015 roku funkcję przewodniczącej Związku pełniła Pani Halina Słabczyńska.

Dnia 30.06.2015 roku odbyło się Walne Zebranie Delegatów Związku na którym został wybrany nowy zarząd.

                        

Przewodniczącym Związku został Pan Zbigniew Waleszyński  :

            kontakt :Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

            Telefon: 502-019-169

Dlaczego warto należeć do Ogólnokrajowego Związku Zawodowego Forum Pocztowe ?

Związek działa w zakresie obrony praw i interesów zawodowych pracowników, występuje w imieniu każdego członka Związku, który potrzebuje wsparcia w kontaktach z pracodawcą.

  • Będziesz mógł korzystać z pomocy związkowej. W ciężkich chwilach nie zostaniesz sam.
  •   Nasi członkowie będą nas reprezentować w komisjach socjalnych.
  • Będziesz mógł brać udział w imprezach integracyjnych.